LIQENI I THATE, SHESIM APARTAMENT 2+1 ME POST PARKIMI ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Liqeni i Thate, Shesim Apartament 2+1+2 me post parkimi !
Siperfaqe: 95m2
Kati: 3-te
Ambienti organizohet nga salloni, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.
Ka nje pamje te lire cka ben qe apartamenti te kete ndricim natyral, totalisht i arreduar ne menyre bashkohore .
Disponon dhe nje post parkimi ne cmim .
Per me shume informacion, ju lutem na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

95 m2

Sip. e brendshme:

83 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

489

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Peti, Liqeni i Thate, Liqeni i Thatë

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin