Tek Prokuroria E Tiranes, Shitet 2+1 I Investuar!!! - Century 21 Albania
Përshkrim

Tek prokuroria e Tiranes, ne rrugen Mine Peza shitet 2+1 i investuar.
Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te mireadminisruar me ashensor dhe organizohet, ne nje sallon ndenje se bashku me ambientin e gatimit, nje dhome gjumi matrimoniale, nje dhome gjumi femijesh e organizohet me krevat marinari, nje tualet me dritare dhe nje ballkon.
Apartamenti eshte totalisht i investuar me arkitekt dhe ofron nje pamje te lire.
Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin e telefonit te poshte shenuar!


Informacion
Sip. Totale:

89 m2

Sip. e brendshme:

80 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Kati:

6

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

1635

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Prokuroria e Tiranes, Rruga Mine Peza

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin