APARTAMENT 2+1+2 TEK RR.KAVAJES! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne rrugen Islam Alla,
pozicionohet ne katin e 7 te nje ndertimi te ri me ashensor.
Organizohet nga nje ambient ndenje sebashku me kendin e gatimit dy dhoma gjumi,
dy tualete dhe nje ballkon.
Ambienti jepet i mobiluar dhe cmimi i qirase eshte neto.Per me teper informacion na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

130 m2

Sip. e brendshme:

110 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Reserved

Website Views:

247

Dokumentacion:

Ka hipotekeKontakto Agjentin