Zyre + Post Parkimi per Qira tek Rezidenca 'Lake View" - Century 21 Albania
Përshkrim

Ofrojme ambient zyre per qira ne nje prej rezidencave me te reja ne zonen e liqenit te Tiranes, nje lokacion shume strategjik rezidencial fale aksesit dhe sherbimeve si dhe zhvillimit galopant qe kjo zone elitare po ofron vitet e fundit.
Ambienti pozicionohet tek Kulla C, me pamje nga unaza, ndodhur ne e 2-teknik, kat i dedikuar ne funksion zyrash cka e ben shume me te favorshem per perditshmerine dhe vijemesine e aktivitetit te dedikuar.
Ambieti ka siperfaqe te brendshme 36 m2 dhe siperfaqe verande prej 20 m2 nen shfrytezim te dedikuar te ambientit.
Prona eshte epershtatshme per zyra te llojeve te ndryshme, si noteri, zyre juridike, konsulence, kontabiliteti etj.

Cmimi perfshin dhe nje Post Parkimi ne nivel -2.Per detaje mos hezitoni te na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

58 m2

Sip. e brendshme:

36 m2

Tualetet:

1

Kati:

1

Lloji:

Office

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

205

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Rruga 'Kristo Luarasi', Liqeni i Tiranës

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin