Njesi Komerciale + Post Parkimi per Qira tek Rezidenca 'Lake View"! - Century 21 Albania
Përshkrim

Ambienti ndodhet ne Rezidencen 'Lake View" ne katin 0, tek Kulla E, me pamje dhe vizibilitet maksimal nga unaza, nje lokacion shume strategjik dhe me dalje te menjehershme ne akseset kyce dhe shume te volitshme per biznese te tipologjive te ndryshme.
Ambienti ka siperfaqe te brendshme 86 m2, open space, e shfrytezueshme maksimalisht dhe me nje tualet te brendshem.

Cmimi perfshin dhe nje Post Parkimi ne nivel -2.


Per detaje mos hezitoni te na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

86 m2

Sip. e brendshme:

86 m2

Tualetet:

1

Lloji:

Commercial

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

245

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Rruga "Kristo Luarasi", Liqeni i Tiranës

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin