Shitet Apartament 1+1 Te Mali i Robit, Vije e Dyte me Detin, 20m Nga Deti - 53000€ | 40 m² - Century 21 Albania
Përshkrim

Jemi duke ofruar një apartament 1+1 për shitje në zonën e Mali i Robit, Durrës, me çmim prej 53000€.
Ndodhet vije e dyte me detin vetem 20m Larg
Ky apartament është një mundësi e mirë për ata që kërkojnë një vendbanim pranë detit.
• Sipërfaqe neto 35.27 m²
• Sipërfaqe bruto 40 m²
• Një dhomë gjumi dhe një banjo
• E vendosur në një zonë të qetë dhe të sigurtë të Durrësit
• Për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

40 m2

Sip. e brendshme:

35 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

540

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Mali i Robit

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin