JEPET ME QIRA KAT VILE 1+1 + PARKIM TEK URA E DAJLANIT! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje vile prane Ures se Dajlanit.
Organizohet ne korridor qe ben shperndarjen e ambienteve ne 1 dhoma, sallon te bollshem, tualeti dhe ballkoni.
Mobilimi eshte totalisht i ri.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me shume informacion ose shoqerim ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

65 m2

Sip. e brendshme:

65 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Withdrawn

Website Views:

363

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Ura e Dajlanit, Ura e Dajlanit

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin