Jepet me qera apartament 2+1+2 tek 9 Kateshet - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qira apartament 2+1+2 tek 9 Kateshet

Apartamenti ndodhet ne katin e 14 te nje ndertese me ashensor mbrapa Prokurorise se Pergjithshme.

Apartamenti eshte i organizuar si me poshte:

2 Dhoma gjumi
Dhoma e ndenjes se bashku me kendin e gatimit
2 Ballkone
2 Tualete
Korridor shperndares

Zona ne te cilen ndodhet te ofron te gjitha facilitetet e nevojshme.

Cmimi eshte neto!

Per nje informacion me shume dhe nje vizite ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

130 m2

Sip. e brendshme:

100 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Kati:

14

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Terhequr nga pronari

Website Views:

240

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: 9 Katëshet

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin