JEPET ME QIRA KAPANON ME 730M2 TOKE BUZE RRUGE UNAZES NE PLEPA! - Century 21 Albania
Përshkrim

Kapanoni eshte ndetuar totalish i ri dhe i investuar me siperfaqe totale 170m2 i ndare ne 130m2 kati i 1 dhe 30m2 zyrat ne katin e dyte.
Ka nje siperfaqe toke totale prej 730m2 me akses direkt nga rruga kryesore.
Ndertesa ndodhet ne nje pozicin strategjik biznesi ne nje rruge me shum vizibilitet.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me teper informacione ose vizite ne prone na kontakoni!


Informacion
Sip. Totale:

730 m2

Sip. e brendshme:

170 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

2

Kati:

1

Lloji:

Multipurpose space

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

159

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Plepa, Plepa

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin