SHESIM APARTAMENT 3+1+2 NE ASTIR. - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet pranë bar DY PALMAT

Informacion mbi Apartamentin:
• Ndërtim i Ri
• Kati 6
• Sipërfaqe Bruto: 148 M2

• Sipërfaqe Neto: 127 M2

• Kubaturë e Rregullt

• Orientim: Lindje
-Perendim
• Dritë Natyrale në çdo ambient
• me HIPOTEKË


Organizimi:

• Korridor Shpërndarës

• Salloni i Ndënjes

• Ambient Gatimi
• 3 Dhoma Gjumi

• 2 Tualet
• 3 Ballkone
Apartamenti ndodhet në një zonë shumë të qetë dhe me akses direkt në rrugët kryesore.


Për një vizitë në pronë më kontaktoni❗️


Informacion
Sip. Totale:

148 m2

Sip. e brendshme:

127 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

6

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

338

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Astiri

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin