SHITET VILE SOLITARE NE KOMPLEKSIN OLIVE PARK RESIDENCE - Century 21 Albania
Përshkrim

Vilat solitare të kësaj tipologjie gjenden në brezin e tretë të kompleksit.
Ndërtimi i tyre është 2 kate mbi tokë dhe 1 kat nëntokë.
Pishina plotëson peisazhin e gjelbër të kopështit, duke u kontoruar nga veshja e pllakave të gurit. Pjesa tjetër e kopështit përbëhet nga hapësira kalimi të cilat shmangin përdorimin e betonit duke u ndërthurur me gjelbërim.
Në fasadën lindore të tyre vilat kanë çarje të mëdha dritaresh që mundësojnë futjen e dritës natyrale.

Sipërfaqe parcele: 389.5M2
Sipërfaqe Totale e vilës: 295M2
Sipërfaqe Kati -1: 95M2
Sipërfaqe Kati 0: 93.1M2
Sipërfaqe Kati 1: 106.9M2
Sipërfaqe Tarrace: 106.9M2
Sipërfaqe Parkimi mbi Tokë: 30M2

Organizimi:
Kati -1 ka sipërfaqe 95M2, pozicionohen ambientet e kantinës, një depo, një tualet, shkalla që të dërgon në katin përdhe si dhe ambientet teknike të pishinës.
Kati 0 ka siperfaqe 93.1M2 dhe organizohet nga ambienti ndënjes, kuzhinë, 1 tualet, 1 dhome gjumi, pishinë.
Kati 1 ka siperfaqe 106.9M2 dhe organizohet nga korridori i bollshëm që bën shpërndarjen në 4 dhoma gjumi , 2 tualete , 2 ballkone.
Gjithashtu vila ka tarrace me siperfaqe 106.9M2 dhe parkim 30m2.

Olive Park, një kompleks rezidencial ku ndërthuret vendndodhja perfekte, cilësia superiore e ndërtimit dhe arkitektura moderne.


Një projekt i mirëmenduar, për t’ju ofruar standardin më të lartë të jetesës në natyrë.

Privatësi dhe siguri maksimale, falë hyrje-daljeve të kontrolluara dhe përfshirjes së shërbimit të mirëmbajtjes.

NDËRROHET ME APARTAMENT + DIFERENCËN!!!!

Cmimi: 600.000 ALL


Informacion
Sip. Totale:

390 m2

Sip. e brendshme:

295 m2

Dhomat e gjumit:

5

Tualetet:

4

Kati:

2

Lloji:

Villa

Statusi:

Under Construction

Availability:

Available

Website Views:

353

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Sauk i Ri

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin