Apartament Modern 1+1+Post Parkimi për Shitje Next to Vala Mar - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet Apartament 1+1+Post Parkimi Next to Vala Mar i pozicionuar në katin e dytë të kompleksit Next to Vala Mar në Gjirin e Lalzit. Apartamenti ofron një hapësirë të rehatshme dhe funksionale. Me një sipërfaqe neto prej 60.8 m² dhe bruto 69.9 m², apartamenti është i përshtatshëm për ata që kërkojnë komoditet pranë detit.

Për detaje shtesë rreth kësaj pronesie, na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

70 m2

Sip. e brendshme:

61 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

381

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Hamallaj, Gjiri I Lalzit

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin