Toke ne shitje ne Picalle - Century 21 Albania
Përshkrim

Toke ne shitje 1320 m2 ne Picalle

Shitet toke ne Picalle, e pershtatshme per ndertim vile, me studim truall. Ne cmim perfshihen punimet e rruges, shtresat e cakullit, muret mbajtes, kanalizimet e ujerave te zeza dhe te bardha, pa asfalt.


Informacion
Sip. Totale:

1320 m2

Sip. e brendshme:

1320 m2

Lloji:

Land

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

158

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Picallë

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin