Japim me Qira Apartament 2+1 ne Golem! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete ne Golem.
Disponon 78m2 ne total
Organizohet nga nje dhome ndenje + kuzhine , dy dhoma gjumi dhe nje tualet.
Gjithashtu dhe nje ballkon i bollshem
Ndodhet ne katin e 5banimi
Pa ashensor
Per me shume informacion na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

78 m2

Sip. e brendshme:

78 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

5

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

76

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: GOLEM, Kavajë

Qyteti: Kavajë


Kontakto Agjentin