KOPSHTI ZOOLOGJIK, JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 I RI - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartament me nje siperfaqe 120m2, ndodhet ne katin e 2-te, pallat i ri, i mireadministruar.
Organizohet nga salloni bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe nji ballkon te madh.
Apartamenti jepet me qira totalisht i arreduar ne menyre cilesore, i projektuar me arkitekt. Eshte i investuar ne detaj, e shtruar me parket druri, dhe me nje kujdes te vecante.
Zona ku ndodhet apartamenti, eshte mjaft e preferuar, dhe me shume facilitete si supermarkete, institucione arsimore, bankare etj.
Per nje vizite ne prone ose per me shume informacion na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

120 m2

Sip. e brendshme:

113 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

298

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Prane Gamberos, Liqeni i Thatë

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin