MYSLYM SHYRI , SHESIM APARTAMENT 2+1 ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shesim apartament 2+1, Myslym Shyri!
Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te, te nje pallati ekzistues.
Organizohet nga dhoma e ndenjes se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon.
Zona ku ndodhet ofron cdo fasiliet.
Per me teper informacion na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

68 m2

Sip. e brendshme:

68 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Kati:

5

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

657

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Myslym Shyri, Myslym Shyri

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin