Apartament 2+1 per Qira ne Astir! - Century 21 Albania
Përshkrim

Ofrojme apartament 2+1 per qira, ne zonen e Astirit tek kompleksi i fratarit.
Apartamenti ndodhet ne katin, 7 , pallat i ri i mirembajtur dhe me ashensor.
Kompeksi ofron te gjitha sherbimet e nevojshme dhe facilitet qe zona ofron ne teresi.
Apartamenti ka hapesira te mjaftueshme dhe kushte komforte per kliente familjar.
Prona ofrohet e mobiluar sipas fotove te pasqyruara ne link.

Per informacone shtese apo vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

90 m2

Sip. e brendshme:

81 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Kati:

7

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

475

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Astiri

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin