SHITET APARTAMENT 2+1+2 DHE 2 BALLKONE ME PAMJE TE LIRE ! - Century 21 Albania
Përshkrim

✅Rezidenca Family

✅Apartament 2+1+2

✅Kati 3

✅2 ballkone

✅Tualet me dritare

✅Pamje e lire

✅Ndricim natyral


Informacion
Sip. Totale:

124 m2

Sip. e brendshme:

108 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

282

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Rezidenca Family, Liqeni i Thatë

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin