Shitet Apartament 1+1 me Verande, Komuna e Parisit - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te nje pallati me ashensor.
Orientimi jug-lindje, pamje 100% e lire nga liqeni ne lindje si edhe nga jugu.
Apartamenti ka verande private te aksesueshme vetem nga brenda tij.
Siperfaqja totale 116m2. Sip e shfrytezueshme 106m2. Nga keto 66m2 banim, plus verande private me lule e gjelberim 40m2 .
Organizohet ne dhomen e ndenjjes , kuzhine, dhome ne verande, banjo me dritare natyrale,verande.
Apartamenti eshte i ri-investuar per te pasur energji edhe nga paneli solar.
Izolimi termik dhe akustik i dritareve me dopio xham dhe me gaz helium. Siper apartamenti ka edhe 100 metra tarrace private qe mund ta perdoret per papafingo-barbeque . Pamja e lire dhe privatesia e rralle per qytetin e Tiranes. Veranda eshte investuar me çati dhe tavan druri e tjegulla e pemë, me investim kopeshti relaksues.
Shitet bosh pa mobilje.
Disponon Certifikate Pronesie.
per detaje kontaktoni


Informacion
Sip. Totale:

116 m2

Sip. e brendshme:

76 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

12

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

351

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Komuna e Parisit

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin