Shitet apartament 2+1 tek Komuna e Parisit! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne nje pallat me ashensor ne katin e fundit.
Orientimi lindje, me pamje totalisht nga liqeni artificial, cdo dhome ka drite natyrale.
Siperfaqja totale 99m2. Siperfaqe ne certifikate 89m2.
Apartamenti eshte i organizuar nga nje korridor shperndares qe te çon ne zonen e ndenjjes, 2 dhomat e gjumit, tualeti dhe ballkon.
Dhoma e gjumit e paisur me dhome garderobe.
Apartamenti eshte i riinvestuar per te pasur energji edhe nga paneli solar.
Izolimi termik dhe akustik i dritareve me dopio xham dhe me gaz helium. Siper apartamenti ka edhe 100 metra tarrace private qe mund ta perdoret per papafingo-barbeku.
Shitet bosh pa mobilim.
Disponon certifikate Pronesie

Per detaje na kontaktoni


Informacion
Sip. Totale:

99 m2

Sip. e brendshme:

89 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

12

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

1194

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Komuna e Parisit

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin