SHITET APARTAMENT 1+1 NE KINOSTUDIO! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet Apartament 1+1 ne Kinostudio prane Shkolles ''Gjon Buzuku''.

Apartamenti pozicionohet ne katin e 1 te nje pallati ekzistues .
Ka nje siperfaqe neto prej 54.6m2 dhe organizohet si me poshte:
-Koridori shperndares
-Salloni bashke me kuzhinen
-1 dhome gjumi
-1 tualet
Shitet Bosh si ne foto .
Se fundmi eshte investuar ne pjesen e sistemit elektrik dhe hidraulik.
Eshte nje mundesi e mire investimi !!

Per me shume informacion apo per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni!!


Informacion
Sip. e brendshme:

54.6 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Kati:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

329

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Kinostudio

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin