APARTAMENT 2+1 ME QIRA TE RRUGA E DIBRES, TIRANE! - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qera apartament 2+1 ne nje ndertese 2-kateshe tek rruga e Dibres.

Organizohet ne :
-Sallon
-Ambient gatimi
- 2 Dhoma gjumi
-Tualet
-Ballkon
Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 85m2.
Vendosur ne nje zone lehtesisht te aksesueshme, e pershtashme per familjare per nje jetese te qete dhe komode.
Me nje qira mujore 450 euro (neto).

Per me teper informacion na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

85 m2

Sip. e brendshme:

85 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

In evaluation

Website Views:

834

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga e Dibrës

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin