Shitet apartament 2+1 prane "Vet Hospital" - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne nje Kompleks te sapo perfunduar prane "Vet Hospital".
Kompleksi eshte i organizuar vetem me 4 kate banim si edhe 2 kate parkimi nen toke.

Ndodhet ne katin e 2 teknik,
Siperfaqe e pergjithshme 123.94m2
siperfaqe Neto 107.95 m2
Organizohet: Nje korridor shperndares, 1 sallon me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete (njera prej te cilave me tualet dhe tjetra ne dhomen e gjumit), 2 ballkone.

Apartamentit i eshte bere nje investim extra nga punimet e ndertuesit dhe te gjitha punimet extra jane me fatura.
Sistemi elektrik eshte smart, cdo investim tjeter eshte te markave cilesore si dyer, dritare, hidrosanitare etj.

Per detaje te tjera na Kontaktoni


Informacion
Sip. Totale:

124 m2

Sip. e brendshme:

108 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

272

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Liqeni i Thatë

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin