JAPIM APARTAMENT 1+1 ME QIRA TE ARLIS FARMACIA 10! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet në rrugën e Dibres, Farmacia 10, një zonë shumë e preferuar për shkak të faciliteteve që ofron për një jetesë komode.

Informacion mbi pronën:

• Sipërfaqe neto prej 73 m²
• Organizimi: korridor shpërndarës, ambjent ndenjie & gatimi, dhome gjumi, tualete dhe ballkon.
• Pozicionohet në katin e 5, të një kompleksi të ri dhe me ashensor.

Ofrohet bosh per zyra dhe banim. Qeraja është neto dhe ka të
përfshirë dhe administrimin per 2 vite.

Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

73 m2

Sip. e brendshme:

63 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

5

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

253

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga e Dibrës

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin