JAPIM ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL NE ASTIR! - Century 21 Albania
Përshkrim

Ambienti ndodhet ne zonen e Astirit ne nje zone me kaluashmeri te larte
Kati 0 te nje komplexi te ri te vitit 2021 !
Siperfaqe totale 88 m2 open space !
Lartesi mbi 4m
Disponon 2 tualete dhe nje depo !
I pershtatshem per zhillimin e aktiviteteve te ndryshme biznesi si : Furre buke-pasticeri, bar- kafe , restorant duke qen se ambienti ka siperfaqe te jashteme e cila mund te shfrytezohet per vendosje tavolinash !
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone , ju lutem na kontaktoni !


Informacion
Sip. Totale:

88 m2

Sip. e brendshme:

81 m2

Lloji:

Commercial

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

256

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Astiri

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin