Jepet me qira Apartament 4+1 tek Libri Universitar per Zyra/Banim - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qira Apartament 4+1 ne qender te bllokut tek Libri Universitar per Zyra/Banim

Karakteristika te apartamentit:

-Siperfaqja Bruto 120 m2
-Apartamenti eshte me pamje nga rruga kryesore
-Kati i 3 pallat i ri pa ashensor
-Tipologjia e apartamentit eshte 4+1, por eshte i ndare ne 6 ambjente pune te ndryshme dhe holli i pritjes
-2 Ballkone
-Tualeti
-Te gjitha ambjentet jane te pajisura me kondicioner
-Aktualisht funksionon si zyre

Ambjenti eshte i pershtatshem per zyra dhe per banim.

Per nje vizite ne prone dhe per cdo informacion na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

120 m2

Sip. e brendshme:

120 m2

Dhomat e gjumit:

4

Tualetet:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

119

Dokumentacion:

Ka hipotekeKontakto Agjentin