Shitet, Apartament 1+1, Rezidenca "Nova", Mine Peza. - Century 21 Albania
Përshkrim

Rezidenca Mine Peza eshte nje nga projektet me te reja ne rrugen "Mine Peza"❗
Katet e banimit do te jene 12, me tipologji te ndryshme apartamentesh ndersa ballkonet jane ato qe krijojne ritmin dhe nje fasade dinamike❗

-Te dhena mbi apartamentin:
Siperfaqe neto: 54.1 m2
Siperfaqe bruto: 65.4 m2
Kati 1
Organizimi i apartamentit:
✅ Ambient ndenje sebashku me ambientin e gatimit.
✅ Dhome gjumi
✅ Tualete
✅ Ballkon


Informacion
Sip. Totale:

65 m2

Sip. e brendshme:

54 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Kati:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

301

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Rruga Mine Peza

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin