Shitet Vilë SeeDrita tek SeeHëna Residence - Century 21 Albania
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Vilat SeeDrita zënë dy parcelat e fundit në kuotën më të ulët në anën veri-perëndimore të kompleksit, si një variant më i zvogëluar i vilës SeeEra. Vilat SeeDrita kanë një plan arkitektonik të projektuar me kujdes, që përfshin dy kate dhe një kat nëntokë. Në katin e përdhe, qendrën e zë zona e gjallë e ditës, që përfshin hapësirat tërheqëse të dhomës së ndenjës, ngrënies dhe gatimit, të plotësuara nga një tualet. Duke u ngjitur në katin e sipërm, do të gjeni zonën e qetë të natës me dhoma gjumi dhe tualete. Në katin nëntokë gjenden hapësirat e shërbimit, si: lavanderi, depo, palestër dhe vendparkim. Në planin e përgjithshëm mjeshtëror të vilës, hapësirat e gjelbëruara përshkojnë me hijeshi të gjithë ndërtesën. Qasja në këto vila të mrekullueshme është e vendosur në mënyrë strategjike nga ana jugore, duke lejuar që hapësira e gjelbëruar dhe oborri i pasëm i shtëpisë të mbeten të paprekura dhe të lira, duke i ofruar vilës një pamje panoramike.

Për më shumë informacion na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

657 m2

Sip. e brendshme:

260 m2

Sip. Toke:

397 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

4

Dhomen e ndenjes:

2

Lloji:

Villa

Statusi:

Under Construction

Availability:

Available

Website Views:

464

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


c21al.plans
Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa: Mjull - Bathore

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin