Japim me Qira Apartament Modern 2+1+2 në Ish-Bllok - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qira Apartamenti Modern në zonën prestigjioze të Ish-Bllokut, tek Rruga Nikolla Tupe. Apartamenti ofron një sipërfaqe totale prej 108 m². Apartamenti është i organizuar nga living room, kuzhina, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon i bollshëm dhe komod, ideal për të shijuar qetësinë dhe rehatinë e shtëpisë në Ish-Bllok.

Apartamenti ofron një stil arkitekture bohemian ndërthurje me modernen dhe ofron një vendndodhje fantastike në zemër të bllokut. Apartamenti është ideal për ata që dëshirojnë të jetojnë në zonën më të kërkuar të kryeqytetit me të gjitha facilitet dhe shërbimet që ofron zona e ish-bllokut, si dhe shumë pranë qendrës së qytetit.

Për detaje të mëtejshme, ju lutemi të na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

108 m2

Sip. e brendshme:

108 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Kati:

6

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

379

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga NIkolla Tupe, Ish Blloku

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin