Apartament 2+1 +Post Parkimi per Qira tek Ambasador 3! - Century 21 Albania
Përshkrim

Ofrojme Apartament 2+1 per qira ne nje nje prej rezidencave me cilesore ne zonen prane stadiumit , Rezidenca "Ambasador 3".
Apartamenti pozocionohet ne katin e 13 te godines, me nje orientim Jug- Perendim, me ambiente te ndricuara maksimalisht si dhe me nje pamje relaksuse.
Ambientet e brendshme kane nje siperfaqe te konsiderushme e organizuar ne nje living room spacioz/kuzhina 2 dhoma gjumi, 2 tualete njeri prej te cileve eshte pjese e dhomes matrimoniale, lavanderia dhe ballkonet ne forme perimetrale.
Apartamenti ofrohet i mobiluar dhe me kushte te kendshme per nje jetese komforte.

Ne cmim perfshihet (tatimi mbi burim) si dhe nje Post Parkimi ne nivel -3.

Per infomacion me te detajuar mos hezitoni te na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

140 m2

Sip. e brendshme:

121 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

13

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

171

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: "Ambasador 3", Stadiumi Qemal Stafa

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin