ESKLUZIVE,PRANE QENDRES GLOBE SHITET NJESI SHERBIMI ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet ambient komercial ,ne rrugen Vace Zela, ne afersi te rruges se Kavajes, pas qendres Globe.

Ambienti pozicionohet ne katin 0.

Organizohet ne hapesire te brendshme prej 58m2,

Ambienti eshte i pershtatshem per zhvillimin e cdo lloj aktivitetiti si zyre, klinike, dyqan, apo dhe per banim.

Disponon dokumentacion te rregullt pronesie.

Mundesi e mire investimi.

Per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

58 m2

Sip. e brendshme:

58 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

177

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga e Kavajës

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin