OKAZION!!! APARTAMENT 1+1 TE "LION REZIDENCES 2" - Century 21 Albania
Përshkrim

Ne Rrugen Dritan Hoxha, tek "Lion Residences 2", shitet super apartament 1+1 !! Apartamenti ndodhet ne katin e 15 banim te nje kompleksi te ri ne faze ndertimi. Lion Residence 2 eshte nje projekt multifunksional shume afer qendres se qytetit me nje fasade teresisht ekologjike dhe te gjelberuar. Pozicionimi i kompleksit prane rruges kryesore e bene lehtesisht te aksesueshem dhe te pershtatshem si per investim ashtu edhe per banim, zona ofron te gjitha sherbimet e nevojshme. Apartamenti ka pamje te lire. Organizimi i brendshem eshte si me posht: salloni i ndenjes i lidhur me kendin e gatimit dhe me dalje ne ballkon, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni


Informacion
Sip. Totale:

66 m2

Sip. e brendshme:

55 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

15

Lloji:

Apartment

Statusi:

Under Construction

Availability:

Available

Website Views:

228

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimiKontakto Agjentin