SHITEN APARTAMENTE NE SHENGJIN. - Century 21 Albania
Përshkrim

Ne një prej gjireve më të bukura të Rivierës Shqiptare i cili ofron standart të lartë të jetesës dhe arkitekturë moderne kane filluar shitjet.
Projekti eshte i ndertuar ne 2 kulla me kubature te rregullt orientim Lindje - Veri.
Lokacion jashtëzakonisht i favorshëm, i rrethuar nga malet dhe deti te ofron qetesi dhe komoditetin e duhur.

Apartamentet jane ne faze grope
Perkatesisht

1-Tipi 1+1
Siperfaqe totale 87m/2
Sip.neto 74m2
1 tualet
1 ballkon

2- Tipi 2+1
Siperfaqe totale 139m/2
Siperfaqe neto 119m/2
Ballkon
2 tualete
Projekti perfundon ne fund te vitit 2025

Per informacion ose shoqerim prone na kontaktoni !


Informacion
Sip. Totale:

87 m2

Sip. e brendshme:

74 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

6

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

211

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Shëngjin

Qyteti: Shëngjin


Kontakto Agjentin