JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 TEK MATERNITETI I RI!! - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qira apartament 2+1 tek Materniteti i Ri.
Pozicionohet ne katin e dhjete te nje pallati te ri me ashensor.
Organizohet ne nje dhome ndenje me kuzhine te perbashket, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe ka orientimi Jug .
Ndodhet ne nje nga zonat me te mira te tiranes si dhe ofron te gjitha facilitetet e nevojshme.
Jepet me qera totalisht i mobiluar .
Apartamenti lirohet me 30 qershor.
Per nje vizite ne prone na kontaktoni!!!


Informacion
Sip. Totale:

85 m2

Sip. e brendshme:

85 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

10

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

106

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Prane Maternitetit te Ri, Materniteti i Ri

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin