Tek Kodra E Diellit Japim Me Qira Apartament 1+1+ Post Parkimi! - Century 21 Albania
Përshkrim

Info te prones:
Siperfaqa Neto - 69 m2
Kati 3 banim


Organizimi:
Sallon ndenie me kuzhine te perbashket dhe dalje ne ballkon
Dhome gjumi
Tualet
Ballkon

Info te tjera:
Vetrata termike, akustike me dopio xham
Ashensor
Post parkimi i perfshire ne cmim
Ndertim i ri

Per me shume informacion mos hezitoni te kontaktoni:


Informacion
Sip. Totale:

80 m2

Sip. e brendshme:

69 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

137

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Prane big market, Kodra e Diellit

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin