SHESIM 12 DYNYM TOKE TEK KEPI RODONIT - Century 21 Albania
Përshkrim

Toka disponon siperfaqe prej 12000m2. Eshte faqe kodre dhe ofron pamje deti. Ndodhet ne vij e dyte me detin vetem 100m afer. Toka mund te sherbej per qellime ndertimi banim dhe biznesi. Cmimi 58€m2. Disponon certifikate pronesie. Per me shume info apo nje vizite tek toka na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

12000 m2

Sip. e brendshme:

12000 m2

Lloji:

Land

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

103

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: 100 metra nga deti Kepi Rodonit, Kepi i Rodonit

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin