Shitet, Apartament 1+1, Kompleksi Mangalem, Tiranë. - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet, Apartament 1+1, Kompleksi Mangalem, Tiranë.
Informacion mbi apartamentin:
• Sipërfaqja bruto: 67.2 m2.
• Sipërfaqja neto: 58.9 m2.
• Kati 3.
• Ndërtim i ri.
Organizimi:
• Ambient ndenje.
• Ambient gatimi.
• Dhomë gjumi.
• Tualet.
• Ballkon.
Cilësime të tjera:
• Parket.
• I mobiluar dhe i investuar.
• Me dokumentacion të rregullt hipotekor.
Për një vizitë në pronë na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

67 m2

Sip. e brendshme:

59 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

349

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Ali Demi

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin