Ambient Zyrash + Post Parkimi per Qira tek Rezidenca 'Lake View' ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Ofrojme ambient zyrash per qira ne nje prej rezidencave me te reja dhe prestigjoze ne zonen e liqenit te Tiranes, ne nje lokacion shume te favorshem rezidencial si dhe komercial , fale aksesit, sherbimeve si dhe zhvillimit te vrullshem qe kjo zone elitare po ofron vitet e fundit.
Ambienti pozicionohet tek Kulla E, kati 3, me pamje nga kompleksi sportiv si dhe unaza e madhe.
Prona eshte e sapo investuar me punime shume cilesore, perfshire kondicionimin multisplit, parketi, ndricimi led, tualetet e plotesuar me pajisjet, si dhe ne faze montimi te kuzhines.

Prona ka siperfaqe te shfrytezueshme 106 m2 , e organizuar nga 3 ambiente pune, nje ambient me spacios, 2 ambiente tjera standarte,
2 tualete dhe ballkoni qe lidhet me te gjitha ambientet.

Ambientet te pershtatshme per zyra te llojeve te ndryshme, si noteri, zyre juridike, konsulence, kontabiliteti etj.

Cmimi perfshin dhe nje Post Parkimi ne nivel -2.Per detaje mos hezitoni te na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

125 m2

Sip. e brendshme:

106 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Kati:

3

Lloji:

Office

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

166

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Rruga 'Kristo Luarasi', Liqeni i Tiranës

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin