Triblex ne Shitje, Swan Lake Residence Liqeni i Farkes - Century 21 Albania
Përshkrim

Triblex ne shitje ne residencen Swan Lake tek Liqeni i Farkes

Vecantia e tipologjise se triplekseve ne residencen Swan Lake jane pishinat ne tarracen e shtepise tuaj, duke e kthyer ate ne nje ambient unik per t'u relaksuar. Hapesirat jane te bollshme dhe te shfrytezuara maksimalisht, te pershtatshme per nje familje te madhe.

Informacion:

Siperfaqe totale e ndertimit: 217.55 m2
Siperfaqe e perbashket 8.70 m2
Siperfaqe verande 97.98 m2
Siperfaqe pishine 41.6 m2
Ambjent teknik 8.8 m2
Verande teknike 61.55 m2

Kontaktoni me ne per informacion me te detajuar dhe vizite prane residences.


Informacion
Sip. Totale:

218 m2

Sip. e brendshme:

218 m2

Dhomat e gjumit:

4

Tualetet:

4

Kati:

3

Lloji:

Villa

Statusi:

Under Construction

Availability:

Available

Website Views:

668

Dokumentacion:

Ka hipoteke


c21al.plans

Kontakto Agjentin