Vile Individuale ne Shitje, Swan Lake Residence Liqeni i Farkes - Century 21 Albania
Përshkrim

Vile individuale ne shitje ne residencen Swan Lake tek Liqeni i Farkes

E pozicionuar ne vijen e trete te residences, ne vilat individuale ju do te shijoni qetesine e xones perreth dhe pamjen e bukur e bukur panoramike te liqenit, qiellit dhe malit te Dajtit.
Hapesirat e jashtme jane te mjaftueshme per ngritjen e kendeve te lojrave dhe aktiviteteve te tjera rekreative.

Informacion:

Siperfaqe totale e ndertimit: 216.54 m2
Siperfaqe e perbashket 8.66 m2
Siperfaqe verande 109.12 m2
Siperfaqe pishine 27.8 m2
Ambjent teknik 8.16 m2
Verande teknike 69.6 m2

Investimi ne nje zone me zhvillim te shpejte si Swan Lake ne zonen e liqenit te Farkes ofron potencial si per te ardhura te rregullta nga qirate mujore, ashtu dhe per vleresim afatgjate te kapitalit.

Kontaktoni me ne per informacion me te detajuar dhe vizite prane residences.


Informacion
Sip. Totale:

217 m2

Sip. e brendshme:

217 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

3

Kati:

3

Lloji:

Villa

Statusi:

Under Construction

Availability:

Available

Website Views:

143

Dokumentacion:

Ka hipoteke


c21al.plans

Kontakto Agjentin