JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 TUALETE DHE 2 BALLKONE 450 EURO/MUAJ - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartament 2+1+2 tualete + 2 Ballkone
Me nje cmim 450 euro ne muaj.
Apartamenti për qira në zonën e Freskut, Rruga Muhamet Deliu, ofron një kombinim të përshtatshëm të hapësirës dhe lokacionit të mirë në një nga zonat më të kërkuara të qytetit.

Ky apartament përfshin:

2 dhoma gjumi,
1 dhomë ndenjeje,
2 tualete,
2 ballkone, të cilat ofrojnë hapësira te bollshme dhe ​të kendshme për të shijuar pamjet dhe ajrin e freskët.
Lokacioni në zonën e Freskut është i përshtatshëm për ata që dëshirojnë të jetojnë në një zonë të qetë dhe të sigurtë.
Ky apartament ofron një mundësi të mirë për të jetuar komod me akses ne sherbimet e qytetit.

Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone me kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

105 m2

Sip. e brendshme:

105 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

150

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Muhamet Deliu, Fresku

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin