Apartament 1+1 në shitje në Tiranë - 147000€ | 84.64 m² - Century 21 Albania
Përshkrim

Ky apartament 1+1 ndodhet në katin e dytë të një pallati te ri 8-katëshe me ashensor !
• Apartamenti eshte i mobiluar
• Sipërfaqe neto 84.64 m²
• Ndodhet në një zonë të preferuar dhe qendrore të qytetit
• Procesi i hipotekës është në certifikim
• Ideal për ata që kërkojnë të jetojnë afër të gjitha faciliteteve urbane
• Eshte ideale dhe per investim
• Për më shumë informacion, ju lutem na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

85 m2

Sip. e brendshme:

85 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

125

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Hipoteka

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin