SHITET APARTAMENT 1+1 NE SHKEMBIN E KAVAJES! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet në katin e 6 të një ndërtese nëntëkatëshe në zonën e Shkëmbin e Kavajës.
• Sipërfaqe neto 42.4m²
• Sipërfaqe bruto 54.4m²
• Ndodhet në katin e 6-të të një pallati të mirëadministruar dhe me ashensor.
• Ka një salle ndenje, dhome gjumi një tualet dhe ballkon.
• Prona permban dokumentacion te rregullt hipotekor dhe eshte e gatshme per shitje.
• Për më shumë informacion, ju lutem na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

54 m2

Sip. e brendshme:

42 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

6

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

151

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Shkëmbi I Kavajës

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin