Vilë 3-Katëshe për Shitje në Vlorë - Century 21 Albania
Përshkrim

Vila është në një nga zonat më të kërkuara të Vlorës, në lagjen "Lef Sallata", për shitje e re me sipërfaqe totale prej 417 m².

*Karakteristikat e Vilës:*
- *Kati i parë*: Sipërfaqe 123 m², përfshin 3 dyqane.
- *Kati i dytë*: Sipërfaqe 147 m², organizuar në dyqane.
- *Kati i tretë*: Sipërfaqe 147 m², përfshin tipologji 3+1 me 2 tualete dhe ballkone të gjata.
- Vila është plotësisht e mobiluar dhe ka dokumentacion të rregullt hipotekor.


*Për më shumë informacione ose për të caktuar një vizitë, na kontaktoni:*


Informacion
Sip. Totale:

417 m2

Sip. e brendshme:

147 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Kati:

1

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

66

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Albano dhe Romina

Qyteti: Vlorë


Kontakto Agjentin