JEPET ME QIRA APARTAMENT 1 + 1 NE RRUGEN MINE PEZA - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qira apartament 1 + 1 ne Rr "Mine Peza" ne nje nga zonat e cila ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode.
Ndodhet ne katin e 1-re banim, ne nje pallat 5-katesh.
Apartamenti eshte i mobiluar dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Lirohet ne fund te muajit gusht.

Per me teper informacion na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

52 m2

Sip. e brendshme:

52 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Kati:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

343

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Mine Peza

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin