Hyr
Përshkrim

Prane karburant Alpet ne Bllok, jepet ambjent me qira.
Vendndodhja e ambjentit eshte ne nje nga rruget me vizibilitet me te madh ne zonen e bllokut.
Eshte I pershtashem per cdo lloj biznesi, dhe gjithashtu ofron mundesine e 2 vendeve te parkimit.
Siperfaqe totale e ambjentit eshte 393 m2 nga ku mund te jepet me qira 170 m2 ose 220m2.
Per me shume informacion na kontaktoni.


Informacion
Sip. e brendshme:

170 m2

Lloji:

Shop

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

120

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020