ME QERA - AMBJENT KOMERCIAL - QENDER - Century 21 Albania
Përshkrim

Century 21 Future ofron me qera ambjent komercial tek Radio Shkodra. Ambjenti ka nje siperfaqe 119m2 dhe ndodhet ne katin e trete. Ofron mundesi te mira biznesi duke u nisur nga pozicioni dhe hapesira e konsiderueshme. Per informacion me te detajuar mund te paraqiteni prane zyres sone ne adresen: Rr. Qemal Dracini, prane sheshit Demokracia.


Informacion
Sip. Totale:

119 m2

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

876

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Radio Shkodra, Sheshi Demokracia

Qyteti: Shkodër


Kontakto Agjentin