TOKE INDUSTRIALE NE AUTOSTRADEN TIRANE - DURRES ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet toke ne vijen e pare te autostrades Tirane - Durres, prane Piramides se Xhamit. Zona eshte teper e zhvilluar ne drejtimin industrial dhe lejohet deri ne 5 kate ndertim. Disponon dokumentacion te rregullt Hipotekor. Per me shume info na kontaktoni !


Informacion
Sip. Totale:

4000 m2

Sip. e brendshme:

4000 m2

Lloji:

Land

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

1188

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Tek Piramida e Xhamit, Picar., Autostrada Tiranë - Durrës

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin