Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Ne nje nga kullat ne krah te qendres Kristal jepet me qira apartament 2+1.Organizuar ne ambjent ndenjie dhe kuzhine,dy dhoma gjumi,tualet dhe dy ballkone.Ne cmim eshte i perfshire dhe nje post parkimi.


Informacion
Sip. Totale:

95 m2

Sip. e brendshme:

90 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

189

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020