SHITEN 4500 M2 TOKE NE RINAS - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet truall me siperfaqe 4500m2. Ka dokumentacion te rregullt hipotekor. Ndodhet prane Aeroportit Nene Tereza dhe prane Tirana Business Park. Për më shumë informacion, na kontaktoni!


Informacion
Sip. Toke:

4500 m2

Kati:

1

Lloji:

Land

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

1507

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Prane Aeroportit Rinas, Rinas

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin